| Anoniq a întrebat:

am intrat sa verific cati bani mai am pe card, pe BT Pay si am vazut ca îmi lipsesc câțiva, cand m-am uitat tranzacții, -46.68 RON, comerciant Scribd Netherlands Bv, acum vine întrebarea, cum e posibil sa imi ia bani de pe card daca nici macar nu am accesat vreodată acest site... Cum as putea sa recuperez banii?

4 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Cel mai probabil este vorba de o frauda cu cardul tau bancar. Raporteaza de urgenta la banca, vei primi indrumari.

| mastadont a răspuns:

Din câte știu eu scribd e o platformă cu cărți și documente academice pe bază de abonament. Poate ți-ai făcut vreun cont în trecut sau cineva și-a făcut cu datele tale de card/, altă explicație nu e.

| Panamax a răspuns:

Cineva ti-a folosit datele de pe card si si-a facut cont pe scribd pentru a descarca carti.

| christall a răspuns:

Mergi la banca si raportèaza. Iti vor spune ei ce sa faci sa ii recuperezi.