| Covaciu_Paul_2001 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul celor din TG.Mures
Caut o chirie unde putem sta 4 si care sa fie de maxim 10 milioane pentru perioada de vara, gen 3 luni.
Stiu ca nu prea gasesc asa da m-am gandit sa incerc totusi. Chiria poate fi oriunde doar sa fie in Mures si nu intr-o comuna apropiata care apartine de Mures! Mersi!

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu milioane, că bancnota de 100 s-a schimbat acum 10 ani.

| romeo78 a răspuns:

Nu ați încercat la o pensiune, căci cu pandemia, cred că duc lipsă de turiști. Oricum, fiind vară, în toate zonele turistice chiriile explodează sau nu mai există, deoarece închiriază turiștilor apartamente!