| SirBenDover a întrebat:

Am nevoie de un împrumut în bancă (sub 2000 euro, în 12 rate), dar am doar 20 de ani și experiență la locul de muncă (salariu mai mare decât minim pe economie) de doar 2 luni. Este vreo bancă care să îmi ofere un împrumut în astfel de condiții?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca exista o asemenea banca, de regula bancile cer 3-6 luni lucrate. In orice caz poti vedea pe finzoom.ro conditiile de la toate bancile si care este mai convenabila.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu doar 2 luni de munca nu cred ca iti da nicio banca credit