| ursu2000 a întrebat:

Am o dubă si vreau sa execut transporturi Intrebarea este urmatoarea Trebuie sa am firma sa pot executa transporul(sau ce trebuie sa am)? Cum imi pot face reclamă? Exista un site special unde pot pune anunt a execut transport?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca trebuie sa ai firma, altfel cum poti da acte de transport pentru marfa celor carora le transporti marfa?
Cum justifici ce ai in masina, daca te opreste vreun control al Garzii financiare?
Mergi la Camera de Comert al orasului tau si vezi ce lista de acte ai nevoie, pentru ati infiinta un PF sau SRL.