| Zehir47 a întrebat:

am o intrebare: Cum as putea transfera bani intr-un cont de Revolut prin transfer bancar? Care sunt pasii pe care ar trebui sa ii urmez?

Mulțumesc anticipat pentru raspuns!

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ai putea incerca de la ghiseul bancii sa depui bani in contul asociat unui anume cont Revolut prin transfer bancar. Ramine de vazut daca merge...

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Iti faci cont Revolut, pui bani in contul tau, apoi transferi celeilalte persoane. Musai ai nevoie de macar un card/cont la o banca "normala".

| Zehir47 explică (pentru GabiDumitrescu):

In cazul in care nu am card/cont la o banca, cum as putea sa transfer prin acel transfer bancar?