| Robitzuu20 a întrebat:

Salut TPU, am o întrebare în legătură cu firma de livrat tazz, as vrea sa ma angajez, dar am auzit ca nu se plătește așa bine, un manager de la tazz mi-a zis ca in 5-6 ore pot face in jur de 100 lei pe zi si mă gândeam daca e adevarat. Cine ma ajuta ii dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,

Aici ai cateva detalii despre interviuri, salarii si altele :

https://www.undelucram.ro/salarii-tazzro-totul-despre-mediul-de-lucru-65336

2 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Du-te si incearca! Succes!

| Alverto a răspuns:

Sincer. Cel mai bun răspuns este sa dai un CV și să vezi cum e. Nu sunt multi pe aici care sa lucreze la Tazz. Dar părerea mea este că mai bine la Glovo, este mai utilizat.