| Mego123456789 a întrebat:

am o problema: anul asta prin luna ianuarie am facut un imprumut la CAR, iar banca prin care primesc salarul nu mi-a tras rata lunara stabilita. Acum ma suna de la CAR ca nu mi-am platit rata, dar e vina bancii ca nu mi-a tras rata, acum trebuie sa platesc o suma de bani si nu-i am, ce sa fac?
Dau funda

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-ai ce face decat sa platesti. Intelege-te cu CAR sa platesti in rate, daca nu ai toata suma restanta si, in continuare, depune tu rata lunara la CAR.