| MitroKta a întrebat:

Am si eu o problema, ma poate ajuta cineva?
Sunt in Anglia si vreau sa imi incarc un cont de BCR pentru niste shopping online. Banuiesc ca trebuie sa merg la o banca afiliata. Ma puteti descurca? Multumesc!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai doua solutii: sa rogi pe cineva sa-ti depuna banii ( e mai ieftin) sau s-ti trimiti bani in cont de la orice banca din Anglia.

| Marius_Spataru_1985 a răspuns:

Fa cont gratuit pe www.skrill.com sau pe www.paypall.com, si lucreaza cu ei pentru plati online, poti plati si pana iti trimit ei cardul e mult mai simplu.