| LifeIsFine6243 a întrebat:

Am un calculator. procesor dual-core 2. 5ghz, 2 gb ram DDR2, placa video NVIDIA 9500GT 512 MB, 2 harduri( unul de 80 si altul de 160GB). Cat credeti ca as primi pe el? Un pret fix daca se poate. Si unde pot sa-l vand foarte repede?
Mentionez ca l-am cumparat in noiembrie 2008. Totusi este intr-o stare foarte buna, nu am avut probleme cu el deloc

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

500 RON maxim.

| harri2000 a răspuns:

900 lei
Cam pe acolo sigur.

| iRobby a răspuns:

Depinde si de sistemul de operare. Eu presupun ca ai Windows pe el, dar daca e Windows XP, o sa iei mai Putin pe el. Daca il ai cu Win 7 o sa iei mai mult. Dar, un prieten si-a cumparat un PC la fel ca al tau, din anul 2009 si a platit pe el 1.000 Lei

| LifeIsFine6243 explică (pentru iRobby):

Cum sa dea 1000 de lei pe el frate? ....eu am dat pe al meu 1100 lei la sfarsitul lui 2008...nici nu ma astept sa il dau pe mai mult de 500 lei