| EbbbbbBBBB a întrebat:

am un card bancar de la banca transilvania, am bani pe el, nu e scazut, dar nu il pot folosi, la m mai folosit sa fac cumparaturi online si a mers, eu am fost plecat cateva saptamani in Italia si la m luat cu mine, ma gandesc sa nu fie din cauza asta, cand pun datele ex. pe google play imi spune ca trebuie sa corectezi datele, dar faza e ca datele sunt bune, ce pot face?

1 răspuns:
| Mogoroase_Florentina_1992 a răspuns:

Te duci cu el la banca si iti explica ei. Daca ai aplicatie si nu iti merge posibil sa fi sters aplicatia si reinstalato din nou, iar ca sa iti mearga trebuie sa mergi la banca sa ti-o activeze ei...Mie mi s-a intamplat sa nu imi mai mearga aplicatia ca mi-o stersese fiica mea si cand am instalato nu imi accepta datele mele asa ca am mers la banca si acum mergewinking Funda