| anonim_4396 a întrebat:

Am un card la banca transilvania si astazi am cumparat ceva de la magazin cu cardul. De ce când mă uit pe Aplicația BT Pay nu imi arata Tranzacția? Nici cati bani am cheltuit nu imi arata. De ce?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Actualizarea se face in timp. Abia maine vei vedea.

| Violleta2022 a răspuns:

Intrebarea asta te rog sa o adresezi bancii tale, nu aici!
Noi nu suntem abagajatii Bancii Transilvania, sa-ti dam relatii aici.

| Marbea a răspuns:

De regula nu proceseaza imediat platile. Sunt si eu client BT si ma uit in aplicatie, azi suntem in 04 dec. iar ultimul extras este din 02 dec., asa ca asteapta vreo 2 zile. Dar poti vedea cati bani mai ai in cont si daca stii cati ai avut afli cat ai cheltuit.