| alex1854 a întrebat:

as vrea in vara sa ma angajez dar nu stiu unde ma puteti ajuta spuneti-mi ce restaurante angajeaza adolescenti de 15 ani pe perioada veri?

Răspuns Câştigător
| MaryMry98 a răspuns:

Anul trecut, pe timpul verii, am căutat anunțuri, eram ca tine, chiar voiam să lucrez. Am găsit, dar nu la restaurant, la o firmă la care trebuia să faci reclamă la niște biscuiți. Intra pe facebook, la Flm Promoții București și caută acolo, tocmai ce am văzut un anunț.

| alex1854 explică (pentru MaryMry98):

Cat iei pe kg sau pe ce se calculeaza salariu?

2 răspunsuri:
| harrysgirl a răspuns:

Hey. mai bine te-ai duce la diferite agentii si ai imparti fluturasi pe strada, sau sa lipesti anunturi. e foarte naspa pe timpul verii sa stai inchis intr-o bucatarie. stiu de la mama. sau cum esti baiat, ai putea sa te duci pe la sere sau magazine sa te angajeze sa cari chestii or smth : )) bafta :* :*