| Mihai99182 a întrebat:

as vrea sa bag 50 de lei in Bitcoin, credeti ca e o decizie buna? Pana la urma nu este o suma asa mare si vad ca deocamdata este in scadere, astept sa vad cat va mai scadea, merita sa bag mai multi bani? Sau e riscul foarte mare sa ii pierd

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu cred ca merita! Nu este o moneda sustinuta de state si intr-o zi va crapa. De ce nu investesti in aur? Strangi mai multi bani si cumperi o bijuterie dintr-un magazin care da si certificat sau de la BCR. Altfel, fereste-te!

| Mihai99182 explică:

Te rog sa nu mai raspunzi aiurea fara sa ai o treaba in domeniu, nu poti castiga fara sa investesti, in niciun domeniu de pe planeta asta.

| localbtceu a răspuns:

Salut
Aproape ca nu ajungi nici unde cu 50 lei :)

Cu stima
Adrian
Cumpara si vinde bitcoin usor si simplu
Http://local-btc.eu