| Xenoverse1 a întrebat:

as vrea sa lucrez undeva dar nu pot ca am handicap gradul 2 si primesc pensie dar dacă vreau sa ma angajez undeva am voie doar 4 ore sa lucrez.

În ultimii ani am incercat sa ma angajez la câteva supermaketuri dar de fiecare dată mi-au zis ca ma vor contacta si ma vor chema dar de atunci nimeni nu m-au căutat, m-am săturat să stau sa nu fac nimic toată ziua, apropo am si prietena si ea e tot ca mine si nici ea nu lucra.

Nu stiu ce sa mai fac, ajutati-ma vreau sa lucrez sa mai am un venit pe langa o amârata de pensie de 700 lei, putem vorbi si in privat.

P.S. Stau in Hunedoara

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Verifică săptamanal lista cu posturi de la AJOFM Hunedoara, fiindca se actualizeaza saptamanal.
http://193.169.6.85/index.php?id=183
Ori, poti suna la ei, din cand in cand, ca să ii intrebi cand are loc Bursa Locurilor de muncă pentru persoane cu dizabilități. Și ai șanse să te angajezi.

| DeyCj a răspuns:

Ai încercat pe OLX?

| Xenoverse1 explică (pentru DeyCj):

Din pacate am incercat si pe OLX si niciun rezultat.