| Zozohun a întrebat:

As vrea sa va întreb daca pe magazin play (Android) merge sa plătesc si altfel in afara de card visa / paypal etc. Adică in jocuri când când vrei sa bagi bani, iti trebuie card. Prin paysafe sau altceva nu merge?

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Doar card.

| ionut288 a răspuns (pentru Sn4k3):

Gresit,poti fara probleme sa faci achizitii cu orice tip de abonament mobil.

| ionut288 a răspuns:

Merge sa platesti si cu abonamentul mobil daca ai, cel putin eu unu asa imi fac achizitiile din magazinul play.Nu ai nevoie de card sau paypal.