| imet a întrebat:

As vrea si eu niste informatii despre Dumagas.Am fost la firma si mi-au spus ca trebuie sa fac niste cursuri care costa 800EURO la ei si ca ma vor angaja, bun dar am auzit ca nu sunt cinstiti la salariu ca iti bag tot felul de costuri etc daca puteti sa ma ajutati si pe mine cu niste raspunsuri Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| SimonaSimona01 a răspuns:

Pai daca tu ai permisul de ce ar trebui sa mai dai 800 de euro.Ei nu se gandesc daca tu iti cauti un loc de munca de unde sa le dai 800 de euro. Vor face sigur asa :3 luni de zile iti vor plati salariu intreg apoi vor incepe sa iti scada nici tu nu stii de ce, dar ei vor scoate lucrurile, poate sa se trezeasca unu si spune ca ai furat si iar iti scade. Orice ar fi ei vor ajunge cu profit, iar tu vei ajunge un om care se lupta sa puna pe masa o paine.