| Vulpoi a întrebat:

..as vrea si eu sa fac bani la calculator stie cineva vreun site unde as putea gasi informatii?

8 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Incearca sa cauti informatii pe site-ul www.bani-online.org

| fearlessss a răspuns:

Buna,
Iti pot oferii un job la domiciliu.Este distractiv si se castiga bine. Daca te intereseaza contacteaza-ma :sandra_printy99@yahoo.com
Te astept.

| claudia74 a răspuns (pentru fearlessss):

Ma intereseaza; claudiamold74@yahoo.com

| JBP a răspuns:

Asta e cel mai simplu mod de a face bani trebuie doar sa iti descarci o bara mica pe care iti apare tot timpul publicitate http://freeonlinemonney.blogspot.ie/......ra-de.html Gasesti pe blog si multe alte metode dar asta e cea mai simpla te asigur :)

| albina333 a răspuns:

Am incercat toate prostiile posibile,(inclusiv fanslave si paid2 youtube) peste tot vezi numai banare cu teancuri de bani de zici ca a dat norocul peste tine nu alta :))siturile cu PTC sunt de nimic(primesti 0.001$/click), daca poti sa faci 2 centi/zi. Am gasit unu mai de Doamne ajuta dar sa nu va asteptati sa va imbogatiti peste noapte, in schimb poti sa faci cam 3-4$ pe zi fara sa rastorni muntii, la inceput e mai greu dar dupa 3-4 zile treaba se usureaza, e ceva gen Microworkers doar ca sunt mai multe joburi, iar pentru incepatori au "Site surfing" care e platit de 4 ori mai bine decat pe site-urile de PTC care isi bat joc de tine, va puteti inregistra pe linkul meu de referral daca vreti http://dollarsincome.com/-231748.htm, incerca-ti 1-2 zile ca nu aveti nimic de pierdut si nu veti regreta.BAFTA!

| SamyArdy a răspuns:

Daca vrei sa castigi bani seriosi pe internet fara investitie proprie :)
http://cum-faci-bani-seriosi.blogspot.ro/

| Vulpoi explică:

Ceva...Romanesc