| Danielll9966 a întrebat:

Ati auzit de cursul lui cobra tate? E totul legit? Adica sa nu fie ca faza lu Ilies vlogs
Si daca a cumparat fineva acel curs, chiar te ajuta sa faci bani?

3 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Cand aud de idei dinasta mi se ridica o spranceana a NEINCREDERE

am dat si eu peste asa cineva, care cica, ca pentru 2000euroz ma invata sa fac bani pe Amazon, luand marfa din China si bagand-o in depozitele Amazonului si apoi vandut, totul de acasa fara sa ma ridic de pe scaun, iar intrebarea EVIDENTA era DE CE AR DA CUIVA IDEEA ASTA, si nu ar face bani singur?!? in loc sa invete pe altii care apoi vor ocupa piata?!?

deci, pune botul si arunca, cu banii, poate, poate iei praful de pe toba

| ACTH a răspuns:

Nu te va ajuta nimeni sa faci bani, maestre.
Ce scop au ei sa arate altora sa faca bani, contracost, daca se presupune ca ei stiu cum sa manipuleze cash-ul? Daca exista o metoda de a face bani continuu fara munca asiduu, crede-ma ca se afla de mult, iar oamenii respectivi nu cereau bani pentru asta, ba mai mult, nici nu faceau publice datele astea.
Stai departe, caci e scam.

| randomgui a răspuns:

Daca dai un search pe google, afli ca e la fel ca ilii