| anonim_4396 a întrebat:

Ca sa bag la pariuri trebuie NEAPARAT 18 ani+? Am citit in regulament si cam asa scrie dar niste prieteni mi-au zis ca ei baga si ii lasa [au 16 ani ca mine].
Este cineva din Pitesti sa-mi spuna niste case de pariuri?laughing

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

INTERZIS CU DESAVARSIRE, daca operatoarea ii baga aluia/aleia, si aia/ala are sub 18 ani, adica major;), poate face inchisoare/amenda, de ex sa fie un politist acolo sau. sa vina ala ca a castigat si a pus cnp-ul lui maicasa/taicaso, o ia rau pe coaja, este interzis prin lege. ce sa mai zic mai mult. Sunt eu din pitesti, ai o groaza. de agentii :)
www.casapariurilor.ro si dai pe info, agentii, alege judetul arges, si uita-te in pitesti, fa asa la toate agentiile, sunt multe...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da destept esti ma, nu asta este ideea, ca te prinde sau nu, sincer, ti-o zic din proprie experienta, inainte sa am varsta de 19-20 de ani, pe la 18 ani am fost pentru prima data la parisport, imi si aduc aminte fix, eh tipa aia de acolo m-a lasat stii, nu mi-a cerut buletinul nu nimic, a 3-a zi m-am dus sa mai bag cateva bilete, era alta pe tura, hopa buletinul va rugam frumos, i-am zis doamna nu il am, nu se poate sa ma lasati, si face ea la mine ca, cum sa va las de unde stiu eu ce varsta aveti dvs, si zic permisul de conducere este bine,... i l-am aratat si pa, vezi tu se ia si dupa fizic/fata, daca te vede mai copilaros nu iti baga si iti zice de buletin, poate ai vreun noroc stiu si eu...
Eu nu stiu daca este politie, nici nu mi-ai zis in ce oras, d-apai sa iti mai zic si unde sa pariezi, nah, iti voi trimite un pm, sa te intreb ceva.

| Hhwswas a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu de ce dar nu merge sa-ti dau PM. Da-mi adresa ta de skype. Putem vorbi acolo mai multe.

| laurthelegend a răspuns:

N-ai voie daca nu ai 18 ani, e interzis prin lege

| Hhwswas a răspuns:

Nu stii vreun site in care pot paria online si sa vina eventual un parinte/ cineva mai mare sa retraga suma de bani?

| MixTape a răspuns (pentru Hhwswas):

Online este greu. Daca ii bagi datele lui taicatu da. Dar mie personal agentiile online nu mi se par de incredere.

| Hhwswas a răspuns (pentru MixTape):

Tu cat ai castigat cel mai mult din pariuri?laughing app din ce liceu esti?

| MixTape a răspuns (pentru Hhwswas):

Sunt din Brasov. Pai in vara puneam pe amicale 2/1 1/2 2 lei si luam 50 de lei fiindca le mai ghiceam. In meciurile amicalevara sunt facute multe magari. Oricum din vara nu prea am mai castigat. E greu sa castigi in timpul campionatelor fiindca mai mereu face egal cineva la care nu te astepti. De exemplu Chievo
0 - 0
AS Roma... Si na... Pariurile sportive sunt facute ca sa pierzi.

| CatalinMG a răspuns (pentru MixTape):

De ce nu ti se par de incredere? Bwin sau bet365 sunt giganti in asa ceva. Ba chiar sponsorizeaza echipe gen Real Madrid.