| Polinco a întrebat:

Când mă duc la Banca și bag cardul la bancomat și selectez "Alimentare Card" sau "Depunere numerar", pot baga bani pe card direct de la bancomat? Zice un prieten că nu se poate, zice că doar din bancă poți.

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Depinde de banca. De exemplu la BT merge.

| aditimus a răspuns:

Da se poate, la Ing mai ales, poti retrage sau depune.

| JicaContra a răspuns:

Depinde de 2 lucruri
1. banca sa poata, mai sus e dat exemplu BT si imi e rusine CU persoana care a scris asta, la BT a mers doar dupa vreo 2 ani DUPA ce ING-ul a implementat asta
2. pe bacomat sa scrie "depunere/deposit", NU toate bancomatele au asta

| Polinco explică:

Am uitat să menționez ca la Banca Transilvania.