| RobertVasileAlexandrescu a întrebat:

Salut TPU, cat costa un bilet de tren pentru adulti Bucuresti Brasov dus-intors?, dar pentru elevi?

Răspuns Câştigător
| Javert a răspuns:

Https://www.softrans.ro/

pentru elevi e gratuit la cfr

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

24 lei, bilet adult la regiotrans. Totuși, ți-aș recomanda Regiotrans. Are mai mult confort la preț mai mic.
Eu circul periodic cu ei, mai ales vara când plec cu bicicleta și urc bicicleta la tren. La Regiotrans taxa pentru bicicletă este de 3 RON ce este până în 100 km și 5 RON peste 100 km. La CFR orientativ in funcție de cum are "Nașu" chef, in funcție de distanță, dacă ii place fața ta, etc.

Poți verifica aici mersul trenurilor. Chiar dacă nu rezervi online bilet, însă trenul mereu va pleca la ora specificată pe site.

https://regiocalatori.ro/mersul-trenurilor/#/cautare/

| Javert a răspuns:

De fapt si la softtrans e gratuit pentru elevi.