| Megaquest a întrebat:

Salut TPU
ce parere aveti de amazon.com?
si daca poti comanda din Romania?
daca nu
un site din afara sau din tara de incredere?
ofer funda big grin

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Buna,

Din ce mi-aduc aminte (nu sunt sigura) de pe amazon.com nu poti comanda. Nu mai livreaza in Romania.

Daca doresti ceva de pe amazon, poti comanda de pe cel din Anglia, amazon.co.uk.

Au aceleasi lucruri doar ca preturile sunt in lire. Sunt ok si isi respecta toate comenzile.

Din tara, poti incerca eMAG. Sunt siguri si ajungi cam la acelasi pret ca pe amazon.

Pa.

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna
De ce nu amazon.co.uk? Scapi mai ieftin cu livrarea ca timp si costuri.
site de incredere din tara zi-mi in ce domeniu si-ti dau lista. happy
Bafta

| Speed01mikz a răspuns:

Poti comanda de pe amazon doar ca shiping`ul e scump ( transportul) in jur la 150 de lei. Este cel mai mare site comercial din lume. Deci sunt oameni seriori

| PentagoN a răspuns:

Mie imi place www.emag.ro, am achizitionat 3 obiecte in stare excelenta, banii i-am platit cand a ajuns masina cu pachetul in oras :)