| cristian23radu a întrebat:

ce parere aveti despre brokerul eToro? Este necesar sa am peste 18 ani ca sa imi fac cont cu bani reali?

3 răspunsuri:
| IonutDX a răspuns:

18+

Ai tranzactionat pe demo cativa ani si ai rezultate pozitive? Daca nu, sa nu te gandesti ca vei castiga bani bazandu-te pe tine sau sfaturile brokerului care e interesat sa iti ia banii!

| Bunocul a răspuns:

Uite aici regulamentul : Regulament şi licenţă eToro clienţii se bucură de servicii financiare de brokeri respectabil şi reglementată în întreaga lume. Noi Insistăm pe cele mai înalte standarde, astfel încât clienţii noştri pot fi sigur că acestea sunt de tranzacţionare prin parteneri de încredere şi profesionale şi de furnizori de lichiditate în conformitate cu reglementările oficiale stricte.
eToro pe serviciile de brokeraj sunt furnizate de eToro (Europa) Ltd. (operează sub numele comercial "eToro"), care este o înregistraţi cipriot firmă de investiţii (CIF) (numărul de înregistrare companiei: HE200585) reglementate de cipriot mobiliare & Exchange Commission (CySEC) sub licenţa numărul 109/10. eToro (Europa) Ltd. este obligat să opereze în pieţele de instrumente financiare (MiFID).

| anamariaiancu a răspuns:

Nu, trebuie sa ai 14 anii pentru buletin