| UnNaMeD123 a întrebat:

ce se intampla daca nu platesc un abonament de romtelecom?

3 răspunsuri:
| alex19051988 a răspuns:

Iti inchide toate serviciile care beneficiezi de la ei plus daca nu platesti in cateva de luni de zile te dau in judecata ca sa isi recupereze datoria si daca castiga platesti in afara de datoriile de la ei, penalitatiile pentru fiecare zi neplatita + cheltuielile de judecata.

| uN23 a răspuns:

Raspuns de 100 de puncte: Iti intrerup serviciile! ( telefon, net, cablu...)

| o0oSoRiiNaoo a răspuns:

Daca abonamentul iti mai lasa internetul 1-2 saptamani si apoi ti-l ia. Plus ca la factura urmatoare vei avea de platit in plus. Ai putea macar sa platesti jumatate din totalul facturii. Ca sa nu-ti ia netul sau televizorul. depinde ce ai.