| marianriina a întrebat:

credeti ca ar fi profitabila o vulcanizare mobila? Ca afacere de familie.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, dacă muncești.

| marianriina explică (pentru sadrian46):

Nu vreau angajati, ma gandesc sa merg eu la client gen duba auto, sa trag eu.

| shrink a răspuns:

Depinde de concurenta, locatia aleasa si multe altele. De aceea cand vrei sa incepi o afacere, fie ea cat de mica, trebuie facut profesionist - adica un studiu de piata si un plan de afaceri. Daca nu incepi bine afacerea, evident ca nici nu va functiona bine si vei pierde bani in loc sa castigi bani. Bafta!

| costelo999 a răspuns:

Din punctul meu de vedere ar fi doar daca poti sa-ti faci reclama sau sa fii cunoscut.
In timp daca merge poti sa-ti iei o platforma.