| tigru18 a întrebat:

Cum e cu acel card de la Revolut? Cum pui bani pe el? Cu ce banca lucreaza Revolut? Si ce cont atasat are : Lei, Euro, Lire sterline sau alta moneda?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E bine cu acel card daca faci tranzacții dese cu valuta.

Pui bani de pe un card bancar obisnuit.

Revolut nu lucreaza cu nicio banca. E de sine stătător.

Are mai toate valutele din lume. Le poti schimba in functie de ce qi nevoie

| Bizon95 a răspuns:

Bagi bani de pe card din banca, ORICE banca
lucreaza cu orice valuta
AM AUZIT CA ARE CEL MAI BUN CURS
muuuuuuult mai bun decat la banca de la care bagi cardul in lei (si care de obicei e umflat cu spume)

| floruca1999 a răspuns:

Eu bag bani in revolut prin selfpay now ca s mai multe si non stop unele, nu trebuie sa stau dupa banca