Întrebare recomandată | Ginu a întrebat:

Cum imi pot deschide o cafenea? De unde pot lua bani? Cum e mai bine sa incep: sa lucrezn un timp in cafenea sau cu studiile in economie?

2 răspunsuri:
| Knu a răspuns:

Imprumut, alegi un loc bun (asta conteaza enorm) si te gandesti la ceva cu care sa atragi clientela. (n-ai clienti, practic esti mort + ramai cu un credit frumusel agatat de gat).

| Anonims987 a răspuns:

Pai daca vrei sati deschizi o cafenea si nu ai bani ai putea face un imprumut de la ING... si ar trebui sa lucrezi la o cafenea