| Cr7adi a întrebat:

Daca ai facut Academia de Politie ( Ordine si siguranta publica jandarmerie ) iesi Ofiter, ce salariu ai in primele luni in anul 2013?

Răspuns Câştigător
| Aly_Allyn_1994 a răspuns:

Salariul minim este de 1500 sau 1800 lei adica 15 sau 18 mill lei vechi, si da iesi ofiter, insa poti sa faci si facultatea de drept in paralel, la frecventa redusa sau fara frecventa si iesi cu grad mai mare si automan creste si salariul. La ordine si siguranta publica poti de asemenea sa ajungi si la sectiunea interventii adica mascati. Pt mai multe detalii ma gasesti aici https://www.facebook.com/alin.chiritescu. Funda pls :)

1 răspuns:
| Balotelli2000 a răspuns:

In liceul militar sau la academie gradele sunt doar simbolicehappy