| Alex11221122 a întrebat:

Daca cumpar un bilet de tren si nu mai vreau sa calatoresc cu acel bilet de tren, pot sa cer banii care i-am dat pe biletul de tren inapoi? Multumesc! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BlagaAndrei a răspuns:

Nu...ii ca si cum ai cumpara un pachet de biscuiti si maine meri inapoi cu el la magazin....nu-ti da banii inapoi pe el :X Asta e democratia happy

1 răspuns:
| ChappoElMhai a răspuns:

Ai primit vreun ban înapoi atunci?
Asta m-ar interesa și pe mine acum nu stiu ce sa fac pentru că nu îmi mai răspunde patronul de la firma unde trebuia să plec