| izichiel a întrebat:

Daca nu ridic un colet de la posta ce pot sa patesc coletul este de la okazzi.ro

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa 10 zile, va fi returnat expeditorului.

4 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

O sa primesti calificativ negativ si risti sa iti inchida contul.

| BiuL a răspuns:

Se trimite coletul inapoi la expeditor si probabil nu iti va mai trimite niciun produs si iti va da calificativ negativ sa nu iti mai trimita nici alti vanzatori.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cu datele cu care te-ai inregistrat nu mai poti face comenzi on-line.Aceste site-uri isi comunica raii platnici unii altora si poti avea surpriza sa fi refuzat de multe alte site-uri.

| pathfinder a răspuns:

Daca nu-l ridici in termen de doua zile de cand a ajuns, platesti o taxa zilnica pe perioada in care coletul ramane in posta.