| Matei005 a întrebat:

Dacă trimit un colet cu ramburs prin Fan Courier sau Cargus, cum voi primii banii? Voi fi sunat de cineva să merg la sediu să-i ridic sau vine cineva acasă să mi-i dea?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Modalitatea de a-tiridica banii stabilesti la expedierea coletului, cu reprezentantul curieratului.

| mihai69 a răspuns:

Nu vine nimeni. Trebuie să spui un cont în care să-ți vireze suma.

| Dumitru_Mirela_1990 a răspuns:

Când trimiți un colet, specifici firmei respective valoarea coletului. Destinatarul când primeşte coletul plăteşte suma respectivă. În câteva zile banii ajung la tine.