| Light_Denys_1986 a întrebat:

, daca trimit un colet cu un telefon in urma unui anunt pe OLX, cu verificare colet, pot primii teapa?

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu cred! In caz daca primesti coletul, inainte de plata coletului, curierul va da voie sa va desfaceti coletul si sa verificati starea si functionarea telefonului mobile! Asa ca sa fii sigur ca nu vei primi nici o teapa, astfel o primea si trimitea inapoi la expeditor!

| Eastwood a răspuns:

Poți primi țeapă dar verifica coletul imediat ce ti-l aduce curierul, daca vezi ceva in neregula il trimiti inapoi. Dar in general nu iei teapa, mie nu mi s-a intamplat sa iau teapa.

| Light_Denys_1986 explică:

Nu..eu daca trimit coletul si cel care verifica sa imi de.a teapa.

| Biby_Bibi_1993 a răspuns:

Nu