| unnumeblablahahdnsbnsns a întrebat:

De la ce varsta in poti face face un card de debit cu care sa poti plati pe net, la magazin, etc? P.S. am 12. Merge la 12 ani? Cu acordul parintilor desigur

Răspuns Câştigător
| GicaGigekGica a răspuns:

laughing

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai probleme cu memoria? Ai mai pus o data intrebarea si ti-am raspuns: Card de de debit pentru copii intre 6 si 18 ani dar doar cu parintii. http://bit.ly/2Zf5oa7

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca ai probleme! O data ai scris ca ai 14 ani si acum ca ai 12. Mergi la doctor desi cred ca nu s-au inventat medicamente pentru mincinosi!