| trocki123 a întrebat:

Salut TPU! Deci am ajuns într-o situație disperata. Am 18 ani. Familia noastra nu o duce foarte rau dar ar mai fi nevoie de niste bani in casa. Eu la munca încă nu pot pleca, deoarece avem de muncit în agricultura și de aici, se castiga foarte putin și este foarte mult de munca, mai ales daca nu avem utilaje. Am cautat pe net metode de facut bani online. Am văzut că din Youtube se fac bani. Mi-am deschis vreo 3 canale, am postat cam 10 videoclipuri pe fiecare. Am facut tot ce trebuie, dar degeaba. Nu strang nicio vizionare. Apoi am văzut si alte metode dar pur si simplu, orice am incercat, nu mă ajuta deloc, ba chiar îmi pierdeam din timpul meu încercând să fac aceste lucruri și tot degeaba. Spuneti-mi, ce este de făcut? Ce ar trebui sa fac fiindca mă simt foarte prost că nu pot face nimic mai mult. Ajutați-mă!

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Incearca sa vi cu ceva nou.
Oamenii deja sunt suprasaturati de vechituri si canale lente,,,

1 răspuns:
| isemilia a răspuns:

Fie cauti idei mai interesante, fie incerci altceva. (programare, de exemplu, ca e tot online)