| Tarus a întrebat:

eu dacă comand ceva de pe wish și când ajunge coletul dau sa mi se returneze banii dar produsul nu îl mai trimit înapoi poate sa îmi facă ceva legal vorbind? Adică am cumpărat o boxa 300 lei și când am primit-o am dat sa-mi returneze banii și mii i-au vărsat în cont.

Răspuns Câştigător
| 94Lucifer94 a răspuns:

Păi na, nu e frumos ce ai făcut. Nu îți fac ei, îți intoarce universul fapta și pierzi pe altă parte. În viață trebuie să te mai gândești și la ''legile'' cosmice. Ți-o spun din propria experiență

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vei pi pus pe "Lista Neagra" a cumparatorilor neseriosi.
Aceasta lista este accesibila multor firme, ca urmare risti ca, pentru o suma de cca. 60 euro, sa nu mai poti cumpara alta data.

| darrio2007 a răspuns:

Si ce ai castigat? Posibil ca alta data sa nu mai poti face comenzi la ei.

| Violleta2022 a răspuns:

Ti-ai cam lins pe bot cu Wish, ca de nu returnezi banii, s-ar putea sa te markeze ca client smecher si sa nu mai ai vreodata vreo comanda de la ei, asta in situatia in care nu te trezesti cu somatie legala sa dai banii inapoi.