| BrianGreen a întrebat:

Eu sunt momentan student si as vrea sa achizitionez un produs (o camera foto) in rate, si nu am un loc de munca, ca sa pot aduce adeverinta de venit. Exista vreo firma de unde pot lua ceva in rate fara sa declar venitul?
Ma gandesc ca daca tot sunt student, `noi` avem oarecum reduceri peste tot.
Astept un rasp concret.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Coma21 a răspuns:

Nu happy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar camatarii dau bani fara adeverinta de venit, in rest... nicio sansa

| LTAA a răspuns:

Ei vor sa aiba o dovada ca ai posibilitatea de a le da banii. Asa ar da rate tuturor boschetarilor si ar da faliment.