| bogdan171995 a întrebat:

Imi puteti da niste idei de o mini afacere? Sunt la liceu si am nevoie sa-mi scot banii de buzunar iar timp sa lucrez undeva nu am. Ce imi puteti propune?

8 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Taie frunza la caini, daca nu ai timp sa lucrezi.cu you tube si jocurile...e nimic.

| neutrino a răspuns:

Fermele agricole au acum nevoie de brate de munca.

| bogz a răspuns:

Ai incercat sa cresti niste plante. Dupa care le comercializezi.Cresti ceva "verdeata".

| alexutzu1981 a răspuns:

Mini afacere, cauti o companie MLM serioasa si te apuci de lucru. Poti face acest lucru 100% online printr-un site propriu, dar trebuie sa te pricepi foarte bine sa-l promovezi. De asemenea iti poti face un blog cu articole utile pentru vizitatori, continut unic si sa pui reclame de la adsense sau de la retele de afiliere. Daca esti perseverent la un moment dat chiar daca dureaza 1 an vei reusi sa pui pe roate un proiect care sa-ti aduca banii de buzunar. Timpul oricum trece si e alegerea ta daca vrei sa-l pierzi jucandu-te online sau vizionand filme. Plus de asta aceste incercari de a face bani o sa-ti aduca si o mica experienta care s-ar putea sa-ti fie de folos mai tarziu la un loc de munca.

| ady3600 a răspuns:

Cel mai bine e sa faci bani din pasiunea ta, a mea e sa joc jocuri de strategie, daca vrei poti incerca si tu insa te avertizez ca daca nu o faci din placere banii or sa vina greu sau chiar deloc

https://www.virtconomics.com//recruit/iyf9f6dm8pno4teu9pi6

| dassy a răspuns:

Mmm. pai tu daca esti la un liceu. Nu poti sa lucrezi in acelasi timp. Dar. poti sa iti faci multe videoclipuri pe youtube. Si iti va da bani. Si eu am facut asa si am primit.

| XxRoByXx0O a răspuns:

Buna! Stii acum poti face bani din jocuri. De exemplu deschide-ti un server propriu de counter strike sau/si Metinwinking. E adevărat platesti la început. De exemplu eu am server de Metin plătesc 15 euro pe luna dar primesc domatii de peste 70 de euro. Bafta!

| johnnylik a răspuns:

Vrei sa ai un venit pe langa salar? Vreau sa-ti arat o sursa de bani accesibila oricui. Nu este vorba de imbogatire peste noapte si sa nu te astepti sa castigi multi bani din primele zile insa in timp cu pasi mai mici sau mai mari ajungi la castiguri frumusele facand ceva simplu: sa te joci. Ai citit bine, nu este mlm, hyip, ptc sau mai stiu eu ce. Intra aici pe link-ul meu, inregistreaza-te si te pot ajuta cu ce vrei: http://www.marketglory.com/strategygame/johnnylik81