| Bucur_Emil_1997 a întrebat:

In ce ai investi 100 de lei ca mai tarziu sa poti sa vinzi acel produs mai scump iar cu banii castigati de pe el sa ii investesti mai departe!

3 răspunsuri:
| NYK4u a răspuns:

Cand auzi pe cineva, ca vrea un produs anume (telefon ca exemplu).il intrebi cat e disponibil sa dea pe el.si apoi tu cauti sa il cumperi mai ieftin, apoi il vinzi persoanei acelea cu pretul care era de acord.

| mariusika31 a răspuns:

Cumpara euro! big grin peste 3 luni va fi 10 lei laughing

| georgefl a răspuns:

IIi dai cu camata 100 ron peste o saptamana 50 ron dobanda, daca nu ii aduce poc un deget, daca cumva merge la politie, eheheh aici trebuie sa il pui la respect sa vada cine este sefu, ii pui dobanzi la dobanzi, ii dai amenzi, ii ameninti familia si uite asa din 100 de ron poti ace 200-300 ron intr-o saptamana.Alta metoda nu este nici sa nu te gandesti.