| Suciu_Abel_2000 a întrebat:

Ma poate ajuta cu treaba asta?
Deci am cumparat un gift card de 5€, am valorificat codul in google play. Ma aflu in Germania si am vrut sa incerc cu trotinetele Lime. Din pacate in aplicatie nu imi arata metoda de plata cu google play sold ci direct cu card bancar atat poti sau cu paypal. Am si un card BT din Romania insa am -12 ron pe el si aici in Germania nu pot depune bani pe el ca sa folosesc cardul. Cum pot face? Dau funda promit!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai nu poti sa faci nimic, fiindca nu ai credit card si nici cont de paypal.
Poti ruga pe maam, tata sau un prieten foarte bun, sa cumpere acel ceva in numele lor, cu cardul lor.