| Andrei73802717159 a întrebat:

Salut TpU! Mi-a aparut la recomandate astazi pe Youtube:Un copil a furat cardul mamei bancar si a bagat bani in nu stiu ce joc.Pana la urma mama lui a aflat si ma intrebam cum poate sa isi dea seama?
Si cum sa furi de la mama ta, adica poti sa ii ceri, nu?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista extras de cont, alerte pe telefon samd

| sierra1 a răspuns:

"mama lui a aflat si ma intrebam cum poate sa isi de-a seama" - extras de cont sau verificare sold la ATM, simplu

| sierra1 a răspuns:

"Un copil a furat cardul mamei " - tu ești ăla?

| Iote a răspuns:

Tema asta am mai vazut-o aici, pusa sub alta forma. Nu cumva tu esti cel ce cheltuie banii mamei? Sivrei sa stii cum sa o fentezi? Nu poti.

| Sonia822 a răspuns:

Sa te intrebi si de ce ti-a recomandat platforma asa ceva. Ori sa te indemne la nemernicii, ori ca faci parte din publicul tinta, facand o regula din astfel de atitudini laughing

| Ana7807820 a răspuns:

Pentru jocurile ca fornait, unde se cheltuie bani la ordinea zilei nu se cer bani. Se obtin.
Mama acelui copil poate afla usor unde i-au disparut cei 500 de lei aparandu-i un mic mesaj pe telefon sau primind o avertizare de la banca.