| anonim_4396 a întrebat:

mi-am adaugat cardul bancar pe Paypal, cat trebuie sa astept acel cod de 4 cifre? unde il voi primi?

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

In extrasul de cont iti apare

| xCeline a răspuns:

Daca ai internet banking il vezi foarte usor si nu mai e nevoie sa mergi pana la banca daca nu ai va trebui sa mergi si sa ceri un extras de cont.

| Zamfira2sweet a răspuns:

In extrasul de cont

| Sieupeaici1234 a răspuns:

Salutare. Vin si raspund si eu cu o alta intrebare daca nu te superi. Mi-am adaugat si eu initial un card bancar la paypal, dar am pus codul de confirmare gresit de 3 ori si mi-a eliminat cardul, iar acum nu-l mai pot adauga iar. Nu stiam ca cele 4 cifre de confirmare se afla pe extrasul de card. Daca ma poate ajuta cineva as aprecia enorm. Multumesc!

| nadi8 a răspuns:

Pe gmail sau pe tel la mesaje