| octha a întrebat:

pentru cei care au plecat in strainatate ( de preferat in Danemarca) rude,prieteni, conustinte, vecini etc. Ce parere aveti de firma Agrojob denmark? as vrea sa plec la munca in Danemarca si nu stiu cat de serioasa e firma, ma refer daca o sa fie bine...

Răspuns Câştigător
| Igama a răspuns:

Eu nu am plecat niciodata in Danemarca si nici nu stiu pe nimeni care locuieste acolo, insa de Agrojob Denmark am auzit de multe ori si din cate stiu eu, e o firma foarte serioasa. Parerea mea e ca nu ai ce sa risti.