| anonim_4396 a întrebat:

pot sa fac un credit de 3.000 lei pe 12-24 luni fără adeverință? Unde lucrez nu am contract sau adeverință de salariu primesc bani în mana. Pot face un credit doar cu buletinul? Aștept răspunsuri.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Doar la camatari sau firme obscure de creditare, dar in conditii foarte dezavantajoase.
Va trebui sa platesti de mai multe ori suma si sa ăui garantii ca casa, masina, etc.

| darrio2007 a răspuns:

Nu poti, pentru ca nu ai nici o dovada ca lucrezi, ca ei sa-ti poata opri rata lunara.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca lucrezi la negru nu poti face niciun credit

| Stropdeploaie a răspuns:

Cum n ai contract? daca lucrezi la negru nu poti face nici un credit!

| dfeel a răspuns:

Fara contract nu poti decat la firme obscure, nu la banci.