| VooDau a întrebat:

Salut TPU, prietenii mei urmeaza sa ia in 2 zile 40.000 de euro si au un proiect prin care vor face acesti bani de care mie nu vor sa-mi zica si sa ma includa in proiect, ce credeti ca este si cum pot afla? Oare sa-i rog frumos sa ma ia si pe mine in proiect? Multumesc anticipat pentru raspunsuri, dau funda

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cum am putea noi stii ce proiect au facut prietenii tai?
Este evident ca prietenii astia ai tai nu dau nici o ceapa degerata pe tine, odata ce te-au exclus total din proiectul lor.
Din pacate, tu nu ai cum sa intri in ceva ce nu esti deja stipulat si aprobat legal, pentru acel credit.
Aici nu-i ca la piata sa-ti d ea cineva ceva pe moaca, fiindca ei si-au luat un angajament legal, odata cu primirea acelui avans de proiect, unde tu nu ai ce cauta, pentru ca legal nu apari in nici un document.
Sfatul meu este sa-ti cauti alti prieteni, fiindca astia nu-ti sunt prieteni adevarati si nu dau doi bani pe tine.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Manarii de.ale lor. Anunta anaful ca au 40.000€ ne-declarati si vezi ve misto o sa fie. Poate banii aia sant ilegali

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai vrea sa participi la spart o banca?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu vor să îți zică, crezi că o să o facă, fiindcă îi rogi?
Ce înseamnă să te ia? Să te ia ca să faci ce?

| Andreeush a răspuns:

Întreabă-i pe ei.