| tigru18 a întrebat:

Prin ce aplicatie pot vedea cati bani am pe card? Cardul este facut la Banca Transilvania si mai am o intrebare : In aplicatia BT Pay am adaugat cardul dar imi arata,,Nu s-a reusit alocarea unui token de plata" si nu pot sa platesc cu telefonul, imi apare notificare,, Cardul dumneavoastra nu a putut fi adaugat desi am bagat toate datele corecte

5 răspunsuri:
| SLexuS a răspuns:

Momentan nu exista, doar brd-ul are aceast lucru.

| goguPatent a răspuns (pentru SLexuS):

Ee hai.
BT24 ce o fi oare?
HomeBank de la ing ce o fi oare?
George de la BCR ce o fi oare?
crezi ca numa brd a descoperit apa calda?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poti merge la bancă la Transilvania, si roaga fetele de acolo sa te ajute sa i ti activezi pe telefon pe sms o sa i ti apara mesaj cand ti au intrat banii si cand îi scoti de pe card i ti apare mesaj cît mai ai sold disponibil, costă doar 5 lei pe lună dar te scuteste pe tine de drumuri la bancomat si interogări sold care te costă.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa vezi cati bani ai pe cardul bancar, ai nevoie de aplicatia Bancii Transilvania, de ID si parola ta, data inital de la banca, ca sa poti intra online sa-ti vezi tranzactiile si balanta contului si evident, sa faci plati online.

| Bizon95 a răspuns (pentru goguPatent):

Subscriu, i-ai zis-o bine!winking