| Alexutzu74657 a întrebat:

recent am facut o achizitie din greseala prin google play iar apoi i-am dat refund, mi-a venit prin gmail faptul ca Rambursarea Google Play a fost aprobata, doar ca in gmail scrie ca "Dacă metoda de plată a fost deja debitată, veți primi o rambursare in (3 – 5 zile lucrătoare)", adica rambursarea am sa o primesc doar peste 3-5 zile in care lucra cei de la google pay?

Răspuns Câştigător
| SpataroGiorgio a răspuns:

Salut. Rambursarea dureaza intre 3-5 zile, iar banii iti vor intra in contul pe care l-ai specificat cand ai dat refund.

1 răspuns: