| PandyPan26 a întrebat:

Recent am inceput sa imi fac un al doilea job de acasa pe 2 categorii diferite : Unghii cu gel si box braids, deoarece am o situație mai naspa de sănătate iar doctorul mi-a recomandat sa imi gasesc un job de acasa.Intrebarea mea e ca investesc mult doar ca nu observ benefici sau ceva. Ma contactează persoane in numar mic si ba renunța, ba nu vin.Nustiu cum sa mai fac.Sunt in state de stresa ai multe altele ca am o situație financiară mai naspa. Am incercat pe toate rețelele de socializare.Imi puteti da niste sfaturi? Multumesc dau Funda.

Răspuns Câştigător
| AlexandruSEV a răspuns:

Nu cred ca promovarea e problema, ci faptul ca exista deja asa ceva in zona in care stai si lumea acolo trage.
Dupa mine, daca vrei sa lucrezi de acasa cel mai bine e sa gasesti ceva ca si operator pc, nu e foarte stresant si se castiga ok.

2 răspunsuri:
| PandyPan26 explică (pentru AlexandruSEV):

Multumesc. happy

| AlexandruSEV a răspuns (pentru PandyPan26):

Daca mai ai nevoie de sfaturi, poti lasa un mesaj in privat.