| Patrick20061997 a întrebat:

Recent m-am gândit să îmi cumpăr un aspirator profesional de spălare a mașinilor auto interior tapițarie etc pentru o mini afacere, ce ziceți merită?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Daca faci detailing auto interior da, alta varianta nu prea vad cum
In schimb detailingul interior este ceva mai complex decat aspirarea, dar cred ca practic poti invata sa faci acest detailing exista topicuri pe numeroase siteuri si exista chiar si cursuri acreditate din cate stiu care iti pot da dimplome cand ai absolvit, deci da se poate face o afacere.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai un vad comercial bun si atragi minim 100 clienti /zi, atunci e afacere buna.

| baru a răspuns:

Afacere foarte buna. Investiei minima, castig maxim. Cauta solutii pentru tapiterii sunt destul de scumpe. Daca ai spatiul tau, este perfect.