| JustAskingBruh a întrebat:

Se poate face niste maruntis cumva online sa primesc in paysafe [nu neaparat paysafe]?

Vreau sa-mi cumpar niste carti nu de alta.

1 răspuns:
| Plato a răspuns:

Cred ca nu e nicio problema sa ceri parintilor niste bani, mai ales daca e vorba de carti. Asta cu banii pe internet e foarte complicata, nu prea e posibil asa, din nimic, si mai e si riscant. Ai putea sa incerci alte modalitati, nu ai specificat ce varsta ai, deci mi-e greu sa-ti sugerez. Daca ai totusi peste 18 poti incerca Uber, daca esti din Bucuresti. Daca nu, plimba caini, sau lucruri de genul.