| Robi1444 a întrebat:

se poate trimite din Germania prin banca Sparkasse bani in Romania pe un cont care apartine lui BCR? Daca da atunci in cat timp ajung banii?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate. Termenul in care ajung depind de faptul ca banca unde ii depui este corespondenta cu BCR sau nu, in primul caz termenul este mai mic. Oricum trebuie sa ajunga in cel mult 3 zile bancare.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic tranzactii de genul asta se efectueaza in 24 maxim 48 ore